• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Takvim

Denetim ve Müşavirlik

DANIŞMANLIK VE MÜŞAVİRLİK

 

Yapılan veya yaptırılan bir işte; projelendirme, üretim ve projenin devreye alınması aşamalarının tümü danışmanlık ve müşavirlik desteği ile yürütüldüğünde zamanın verimli kullanıldığı kesin sonuçlar elde edilmektedir.

Her proje; uygulanması gereken süre ile sınırlıdır. Proje yaptıran kişi ya da kuruluş, işin zamanında bitirilmesi için sözleşmelere gecikme cezaları eklemekte, bu da maddi kayıplara yol açmakta ve kimi zamanda sözleşmenin iptali ile sonuçlanmaktadır.

 Projenin doğru yürütülmesi için, projeye etki eden tüm girdilerin gerçek büyüklüğünün bilinmesi; uygulamada oluşan sorunların aşılması için gerekli yöntemlerin kullanılması ve proje sahibinin uygulanacak yöntemler konusunda ikna edilmesi gerekmektedir.

Mafsal Mimarlık Mühendislik deneyimli uzman kadrosu ile projenin yapılış amacına ve hedefine uygun olarak her türlü teknik ayrıntıya dikkat edip bir yol haritası belirler. Ürün seçiminden, sistemlerin uygulanmasına, teknik ekip planlamasından, alt yüklenici veya çözüm ortaklarının belirlenmesine, kapasite ve yetkinlikleri ile çalışma sınırlarının belirlenmesine kadar çok kapsamlı çalışmalar yapar. Proje sahibi adına yapılan işin denetlenmesi veya gözlemlenmesi, projenin iş programına uygun ilerleyip ilerlemediği, oluşan sorunlara karşı çözüm önerilerini oluşturur ve yetkisi çerçevesinde uygular.

Kamu İhale Kurumu’nun (KİK) yayınlamış olduğu yönetmeliklere uygun danışmanlık ve müşavirlik hizmeti sunan Mafsal Mimarlık Mühendislik, kamu kurum ve kuruluşlarına profesyonel yaklaşımı ile kusursuz danışmanlık ve müşavirlik hizmeti sunar.

TARIM DANIŞMANLIĞI
Ülkemizde son yıllarda tarımsal imalat ve sanayiye gereken önemin devlet yardımları ile desteklenerek sektörün güçlendirilmesi çalışmaları teşvikler sübvansiyonlu krediler ve hibe yoluyla verilmektedir. Firmamız Tarım, Hayvancılık, Toplu Basınçlı Sulama, Arazi Toplulaştırma, Kalkınma Ajansları, IPARD Projeleri, Ekonomik Yatırım Projeleri konularında çok sayıda projeye imza atmıştır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI
Yatırım yapmadan önce bölge ve sektör seçimi analizini iyi yapmak önemlidir. Faaliyetinizin etkili sürdürülebilirliği için Kalkınma planları, Stratejik Yol Haritalarını beraber oluşturalım. 

KREDİ DANIŞMANLIĞI
Hazine ve Tarım Bakanlığı Destekli Sübvansiyonlu Krediler
İhracat ve İthalat Kredileri 
Teşvik Kapsamında Krediler
Alt Yapı Kredileri
Turizm Kredileri 

HİZMETLERİMİZ
Kredi Dosya Takibi, Hibe Proje Başvurusu, Sübvansiyonlu Krediler, Yatırım Yeri Belirleme Fizibilite Raporu Hazırlama, Uygulama Esaslarına Göre Proje, Satın Alma Esaslarına Göre Uygulama, Proje İş Fikri Geliştirme, Belgelendirme, Kaynak Belirleme, Yabancı Ortak Araştırmas
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret93659
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.119632.2483
Euro34.816934.9564
Hava Durumu